New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
14-15
ЛИС
' 19
Креативна Україна
Третій щорічний МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ, м. Київ
 • 00
  Днів
 • 00
  Годин
 • 00
  Хвилин
 • 00
  Секунд

ПРО ФОРУМ

Третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій. Креативні підприємці, міжнародні експерти у сфері культури й економіки, представники органів державної влади та громадянського суспільства будуть залучені до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості.

Фокус цьогорічного форуму — інтеграція інновацій у розвиток креативних індустрій. Мета заходу — напрацювати варіанти культурних політик, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту.

У перший день форуму заплановано представлення останніх тенденцій державної політики у сфері креативних індустрій в Україні, позиції України в міжнародному культурно-економічному просторі креативних індустрій, а також обговорення цифрових компетентностей та інноваційних технологій у культурі і креативних індустріях. Відбудеться спеціальна панельна сесія, присвячена сучасному мистецтву, яке активно використовує інклюзивний, мистецький, технологічний та економічний потенціал інновацій.

Другий день форуму — практично орієнтований: заплановано напрацювання необхідних інструментів для сталого розвитку креативних індустрій в Україні, зокрема за напрямами дизайну, моди, книговидавництва та в аудіовізуальному секторі. Буде обговорено шляхи інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС у контексті права інтелектуальної власності у сфері креативних індустрій, проведено секторальні воркшопи та бізнес-консультації за участі міжнародних експертів.

Головний організатор форуму — Міністерство культури, молоді та спорту України.

ПРОГРАМА

10
:00
1.0
Посада

Відкриття форуму

12
:00
1.1

Панельна дискусія 1 «Світові тренди креативної економіки та інтеграція України у глобальні ланцюги доданої вартості креативних індустрій»

14
:30
1.2

Панельна дискусія 2 «Інноваційні технології в культурі та креативних індустріях»

16
:15
1.3

Панельна дискусія 3 «Сучасне мистецтво як ринок креативних індустрій: АРТприємництво в Україні»

10
:00
2.0

Відкриття другого дня форуму. Джон Хокінгз

11
:15
2.1

Панельна дискусія 5 «Права інтелектуальної власності у цифрову добу»

11.00
:
2.2
Посада

Паралельні воркшопи «Мода», «Аудіовізуальний сектор», «Дизайн» та «Книговидавництво»

ПАРТНЕРИ