New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
8-9
ЛИС
' 18
Креативна Україна
Другий щорічний МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ, м. Київ
 • 00
  Днів
 • 00
  Годин
 • 00
  Хвилин
 • 00
  Секунд

ПРО ФОРУМ

Креативні індустрії є одними з найбільш динамічних секторів світової економіки. Розвиток креативної економіки дає Україні можливість виходити на міжнародні ринки з інноваційним, високотехнологічним та унікальним продуктом, що збільшує надходження до бюджету за рахунок експорту, залучає інвесторів та сприяє стабільному і сталому розвитку країни в цілому. Креативні індустрії мають потенціал до створення доданої вартості та робочих місць через культурне (мистецьке) або креативне вираження, а їх продукти та послуги є наслідком  творчості, навичок і таланту.

Яка місія Форуму?

Другий щорічний міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політично-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері культурних і креативних індустрій (ККІ). Захід сприятиме співпраці між органами влади, громадянським суспільством та різними секторами економіки, налагоджуючи державно-приватне партнерство на регіональному й національному рівнях. На форум залучено міжнародних експертів з ККІ та креативної економіки.

Що буде?

У перший день буде обговорено роль культури і креативних індустрій у соціально-економічному розвитку України, інструменти посилення конкурентоспроможності представників ККІ в Україні, необхідні умови для розвитку українського креативного підприємництва. Заплановано окрему спеціальну політичну панельну сесію на високому рівні  «Сучасна урбаністична культура. Baukultur».

Другий день Форуму презентує основні механізми державного й недержавного фінансуванння у сфері ККІ. Відбудуться презентації останніх тенденцій розвитку дизайну, моди, книговидавництва, буде проведено бізнес-консультації та практичні воркшопи із залученням міжнародних експертів.

Для кого?

Форум організовано для фахівців у сфері культурних та креативних індустрій, представників влади, бізнесу (зокрема креативного), громадських установ і проектів, дослідників, осіб, що займаються розробленням політик в Україні, ЄС та інших країнах.

Головний організатор форуму — Міністерство культури України. Захід також реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Партнерами форуму є проект «Association4U», що фінансується Європейським Союзом, та ініціатива «Україна 2030: Доктрина збалансованого розвитку».

ПРОГРАМА

9
:00
Имя
Посада

І. Відкриття «ККІ як найбільш динамічні сектори світової економіки»

12
:00
am
Имя

II. Політична спеціальна панельна дискусія «Сучасна урбаністична культура. Baukultur»

11
:00
am
Имя
Посада

III. Панельна дискусія «Необхідні умови для розвитку креативного підприємництва в Україні»

10
:30
am
Имя
Посада

IV. Панельна дискусія/презентації «Креативна економіка Україна»

9
:00
Имя

І. Презентації «Механізми фінансування та інституційної підтримки культурних та креативних секторів»

11
:00

II. Спецтема «Дизайн» (графічний, промисловий, ландшафтний, веб), бізнес-консультації

12
:00
Имя

III. Спецтема «Фешн», бізнес-консультації

14
:00
Имя

IV. Спецтема «Книговидавництво», бізнес-консультації

13
:30
Имя

V. Заключна панель на тему «Креативні індустрії як фактор економічної інтеграції та формування спільного ціннісного поля України і ЄС»

ПАРТНЕРИ

UkraineNow

«КРЕАТИВНА УКРАЇНА» 2018

ДОСВІД МИНУЛОГО РОКУ

«КРЕАТИВНА УКРАЇНА» 2017